Tuesday , June 22 2021
Lajmi i fundit

Tag Archives: Porta ne Aden e Bunes

Feed Subscription

Mikan Zec: ME PORTË MBROJMË MYSAFIRËT NGA SODITËSIT

Kapija, Porta, Protest, Ada e Bunes, Ada Bojana, Policia, Policija

“Riviera e Ulqinit” është pronare e infrastrukturës në Adë dhe këtu nuk bëhet fjalë për rrugë regjionale, por për rrugën e cila çon në vendbanimin e nudistëve”, deklaroi drejtori i kësaj ndërmarrje Mikan Zec. Ai duke komentuar për “Pobjeda” protestën e të shtunës të organizatave joqeveritare në lidhje me vendosjen e paligjshme të portës në këtë ishull tha që është ... Read More »

Scroll To Top