Sunday , June 7 2020
Lajmi i fundit

Tag Archives: Princ Nikolla I Petroviq

Feed Subscription

YMER PRIZRENI U PLANIFIKUA PËR MYFTIN E MALIT TË ZI!?

Ymer Prizreni

Ardhja, qëndrimi dhe vdekja në Ulqin e Ymer Prizrenit, udhëheqësit të Lidhjes së Prizrenit, akoma kanë mbetur të pa shpjeguara plotësisht në shkencën historike të Shqiptarëve. Shumëkush nuk e ka të qartë si dhe pse njeriu i cili “me të gjitha fuqitë ishte për atë që Ulqini në asnjë mënyrë mos të bëhet pjesë e Malit të Zi të princ ... Read More »

Scroll To Top