Friday , September 25 2020
Lajmi i fundit

Tag Archives: Rexhep Taip Erdogan

Feed Subscription

Takim Erdogan – Rama: FOLEN 2 ORË E 30 MINUTA

Kreu i PS-së, Edi Rama ka zhvilluar të shtunën një takim me Kryeministrin turk Erdogan në prani të disa ministrave turq, por dhe të ministrave të kabinetit të tij, të bërë publikë pak ditë më parë. Takimi ka zgjatur më shumë se dy orë dhe sipas Ramës nënkupton një plan të gjërë bashkëpunimi në proces. Ne profilin e tij në Twitter ... Read More »

Scroll To Top