Wednesday , October 16 2019
Lajmi i fundit

Tag Archives: Vesellin Baroviq

Feed Subscription

Kriporja: BAROVIQ ANKOHET NË GJYKATËN KUSHTETUESE

Veselin Barovic

Para Gjykatës kushtetuese të Malit të Zi do të shqyrtohet padia të cilën Eurofondi e inicioi për vlerësimin e kushtetueshmërisë dhe ligjshmërisë së Vendimit për ndryshimin dhe plotësimin e Planit hapësinor të Malit të Zi i cili ka të bëj me Kriporen, shkruan „Dan“. Kuvendi i Malit të Zi në vitin 2012, me iniciativë të MANS-it, solli vendimin me të ... Read More »

Scroll To Top