Sunday , September 27 2020
Lajmi i fundit

Tag Archives: Zjarr ne Ulqin

Feed Subscription

Për shkak të instalimeve të vjetra: SHPËRTHEU ZJARRI NË NJË OBJEKT NË ÇARSHI

Namazgjah, Beledije, Xhamia, Ulqin, Ulcinj, Dzamija

Për shkak të instalimeve  elektrike të vjetruara sot në mëngjes, rreth orës 8, ka shpërthyer zjarri i vogël bë objektin e Bashkësisë islame, tek Xhamia namazgjah, në Çarshi. Zjarri së shpejti u lokalizua me intervenim të shpejtë të Shërbimit për mbrojtje dhe shpëtim. Dëmi i shkaktuar është i vogël, sepse objekti është në fazën e rikonstruktimit.   Read More »

Scroll To Top