Thursday , March 21 2019
Lajmi i fundit

Të dielën debati publik: IDENTITETI SHQIPTAR DHE PROCESI I INTEGRIMIT TË MZ NË BE

Posteri Debati Art ClubInstituti i Komunikimit “Medius” – Tiranë në bashkëpunim me Shoqatën e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” dhe gazetën “Koha javore” do të organizojnë debatin publik me temë “Identiteti shqiptar në procesin e integrimit të Malit të Zi në Bashkimin Evropian”.

Debati publik do të mbahet të dielën, më 11 mars 2018, ora 16.00, në sallën e konferencave të Hotelit “Mediteran” – Ulqin.

Debatues në këtë eveniment do të jenë Redi Shehu, Nail Draga, Agim Baçi, Fitim Zekthi, Ergys Mertiri, Armand Bora, Ismet Kallaba dhe Ali Salaj.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top