Tuesday , June 2 2020
Lajmi i fundit

Të dielën: “SY N’SY 3” NË ANË TË MALIT

Sy ne SyTë dielën, me 9 qershor, në restorantin “Lamiga” në Anë të Malit do të mbahet mbrëmja Natë pranvere komike në Ulqin “Sy n’sy 3”.

Në shfaqjen tashmë të njohur luajnë Bashkim Alaj, Edina Mustafiq dhe Jeta Hoxha, ndërsa mbrëmjen me këngë do ta begatojë Edon Ceka.

Mbrëmja fillon në ora 21.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top