Friday , April 3 2020
Lajmi i fundit

Të dielën: THESARET E TRASHËGIMISË KULTURORE SHQIPTARE

IMG-500dbca66c686d6f5610e15f0c29c6a1-VTë dielën, me 10 dhjetor, do të mbahet ekspozita “Thesaret e trashëgimisë kulturore shqiptare”, e artistes së re nga Ulqini Allma Sulejmanoviq.

Kjo ngjarje do të fillojë në ora 19, në Galerinë e Qendrës së kulturës në Ulqin.

Ekspozita do të organizohet me përkrahjen financiare të Fondit për mbrojtjen dhe realizimin e të drejtave të pakicave.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top