Monday , July 16 2018
Lajmi i fundit

Të enjten e ardhshme: PËRZGJEDHJA E „MISS COPACABANA“

Miss Shqiperia 2014Të enjten, me 17 gusht, do të mbahet manifestimi tradicional „Miss Copacabana“.

Siç njoftoi pronari i këtij plazhi të njohur në Ulqin Prela Shkrela, vajza më e bukur, sipas përzgjedhjes së jurisë, do të fitojë 1000, përcjellësja e parë 500, ndërsa e dyta 300 euro.

U paraparë edhe shpërblimet me para për „mis fotogjenia“ dhe „mis sharmi“ – nga 200 euro.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top