Sunday , June 16 2019
Lajmi i fundit

Të enjten: EKSPOZITA FOTOGRAFIKE “COLOURS OF ALBANIA”

Të enjten, më 28 mars 2019, ora 19.00, në Galerinë e Qendrës së Kulturës – Ulqin, Shoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” organizon ekspozitën fotografike “Colours of Albania”.

Art Club ekspozitë

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top