Saturday , January 23 2021
Lajmi i fundit

Të enjten: HENDBOLLISTËT NDESHEN ME “RUDARIN”

Rukomet, HendbollMbas një periudhe të gjatë, hendbollistët e Ulqinit nesër mbrëmë prapë luajnë para tifozëve të vet.

Ato, në xhiron e 8 të Ligës së parë malazeze ndeshen me skuadrën e cila zë vendin e tretë në tabelë, Rudarin nga Plevla.

Hendbollistët e Ulqinit prej shtatë ndeshjeve të luajtura deri tani, kanë realizuar një fitore, një barazim dhe pesë humbje.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top