Wednesday , August 5 2020
Lajmi i fundit

Të enjten: NJË PJESË E MËHALLËS SË RE PA RRYMË

- 1046 - STRUJA - DALEKOVOD  4Për shkak të punimeve në rrjet, të enjten, më 3 shtator, në orarin prej 07.30 deri në 14.30, pa rrymë elektrike do të mbes Mëhalla e re 2, njoftohet Portali Ul-info nga Drejtoria për marrëdhënie me publikun pranë Elektroekonomisë së Malit të Zi.

Siç shtohet, punimet kryhen me qëllim furnizimin më cilësor dhe më të sigurt me energji elektrike.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top