Friday , May 24 2019
Lajmi i fundit

Të hënën: EKSPOZITA PËR PASOJAT SHKATËRRUESE TË PRIVATIZIMIT NË ULQIN

MogulTë hënën, me 19 nëntor, në Galerinë e Qendrës për Kulturë do të organizohet ekspozita e fotografive “Përgjegjshëm për Ulqin”.

Organizatorët, shoqata “MogUL”, duke ftuar të gjithë që të marrin pjesë në hapjen solemne të ekspozitës, thanë se kjo është edhe një mundësi e mirë “të kujtojmë edhe një herë pasojat  shkatërruese të privatizimit dhe veprimeve tjera korruptuese  në qytetin ton”.

Evenimenti do të fillojë në ora 18.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top