Saturday , August 15 2020
Lajmi i fundit

Të hënën: PËRURIMI I LIBRIT TË AUTORIT XHELADIN ZENELI

Shoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” ka botuar këto ditë librin “Shqiptarët në Mal të Zi – popull i rrezikuar” të autorit Xheladin Zeneli.

Përurimi i librit do të bëhet të hënën, më 12 gusht 2019, ora 20.00, në sallën e konferencave të Hotelit “Mediteran” – Ulqin. Ftesa - Xheladin Zeneli - Shqiptaret ne Mal te Zi

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top