Tuesday , July 7 2020
Lajmi i fundit

Të hënën: PËRURIMI I PËRKTHIMIT TË ROMANIT TË AUTORES EDITA NIMANBEGU

IMG-e09c6541ab6286cc0e0f77696a163727-VTë hënën, më 25.11.2019, me fillim në ora 19:00 në Galerinë e Arteve të Qendrës për Kulturë në Ulqin do të bëhet përurimi i përkthimit të romanit “Shtigjet e fatit”, “Putevi sudbine”, të autores Edita Nimanbegu.

Botimi është financuar nga Fondi për Mbrojtjen dhe Realizimin e të Drejtave të Pakicave në Mal të Zi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top