Wednesday , January 16 2019
Lajmi i fundit

Të marten në Bibliotekë: PËRURIMI I LIBRIT TË ZUVDIJA HOXHIQIT

Zuvdija HodzicQendra kulturore e Ulqinit, Qendra për ruajtjen dhe zhvillimin e kulturës së pakicave në Mal të Zi dhe Bashkimi i krijuesve shqiptarë në Mal të Zi organizojnë përurimin e librit “Të gjithë të mitë” të autorit Zuvdija Hoxhiq.

Përurimi do të mbahet të marten, me 16 maj, me fillim në ora 19, në ambientet e Bibliotekës së qytetit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top