Wednesday , October 16 2019
Lajmi i fundit

Të martën në Qendër për Kulturë: SHFAQJA “E BUKURA DHE BISHA”

Qendra për Kulturë në bashkëpunim me Teatrin “Teuta” do të paraqitet me shfaqjen e parë të këtij viti.

Nën regjinë e regjisores së re nga Ulqini Edina Mustafiq për shikuesit do të luhet shfaqja “E bukura dhe bisha”.

Shfaqja do të luhet të martën, me 25 qershor, me fillim në ora 20:00 në Qendrën për Kulturë.received_2317155628497702

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top