Saturday , June 6 2020
Lajmi i fundit

Të premten dhe të shtunën: FESTIVALI “ADA MUSIC WEEK”

Ada Music WeekTë premten dhe të shtunën, me 12 dhe 13 korrik, në plazhin Dolcinium Kite Surf në Ulqin do të mbahet Festivali “Ada Music Week”.

Siç u tha, këtë eveniment e organizon kompania Carlsberg Montenegro me brend e vet Tuborg, në bashkëpunim me plazhin Dolcinium Kite Surf, ndërsa headliner i festivalit të parë Ada Music Week është Osunlade.

Në festival do të marrin pjesë yjet rajonale të muzikës elektronike: Dee, Daniel Çehranov, Kid Kimi, Migo, Sabinaa, Millok dhe Rudhaman.

Hyrja është e lirë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top