Saturday , November 28 2020
Lajmi i fundit

Të premten: KRIJUESIT NGA DURRËSI NË ULQIN

Libri, Knjiga, Penkalo, StilografBiblioteka e Qytetit në Ulqin, Bashkimi i Krijuesve Shqiptarë në Mal të Zi dhe Këshilli Kombëtarë i Shqiptarëve organizojnë takimin letrar “Krijuesit nga Durrësi në Ulqin”.

Në këtë mbrëmje letrare do të marrin pjesë: Agim Bajrami, Idriz Balani, Naim Kërçuku, Nikolla Spathari dhe Vladimir Muça.

Evenimenti do të mbahet të premten, me 18 tetor, me fillim në ora 18, në Bibliotekën e Qytetit në Ulqin.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top