Thursday , May 28 2020
Lajmi i fundit

Të shtëna në Ulqin: PLAGOS NJË PERSON

PolicijaSot herët në mëngjes në Pinjesh në Ulqin kishte të shtëna me ç’rast u plagos vendasi M.GJ. (67), u pohua “Vijestit” nga policia.

Ulqinaku u hospitalizua dhe nuk është në rrezik për jetën, shkruan “Vijesti”.

Policia intensivisht po kërkon autorët.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top