Wednesday , October 16 2019
Lajmi i fundit

Të shtunën: PËRURIMI I LIBRIT TË AUTORIT HAJRULLAH HAJDARI

Shoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” ka botuar këto ditë librin “PRONAT DYPALËSHE – të shqiptarëve në të dyja anët e kufirit Shqipëri-Mali i Zi” të autorit Hajrullah Hajdari.

Përurimi i librit do të bëhet të shtunën, më 29 qershor 2019, ora 20.00, në Galerinë e Qendrës së Kulturës – Ulqin.  Hajrullah Hajdari

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top