Sunday , October 25 2020
Lajmi i fundit

Termet: DRIDHET RRETH MESNATËS

TermetTë hënën mbrëmje, në ora 23:25 është dridhur në Ulqin. Këtë qytet e goditi termeti me fuqi 4.2 shkallë Rihter. Ky është termet me fuqi mesatare.

Epiqendra ishte në thellësinë prej 10 km, në detin Adriatik, 25 kilometër në perëndim të Lezhës dhe 16 kilometër në juglindje të Ulqin.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top