Wednesday , August 12 2020
Lajmi i fundit

The Long Beach Hotel Montenegro: NË SEZONIN E RI ME PAMJE TË RE

The Long Beach HotelNga Kompania “Karisma” njoftuan se në sezonin e ri “The Long Beach Hotel Montenegro” (ish hoteli “Olimpik”)  do të ketë pamje të re.

Siç theksohet, javët e ardhshme do të rinovohet Lobi i hotelit (hapësira pranë recepsionit, me tavolina, karrige ose kolltukë), hapësirat e përbashkëta dhe restoranti.

Po ashtu, është paralajmëruar që prej verës ky hotel në fillim të Plazhit të Madh do të ketë pishinë të hapur dhe të mbyllur.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top