Wednesday , January 20 2021
Lajmi i fundit

TNK: PREJ SONTE ORA POLICORE FILLON NË ORA 19

NKTPrej sonte ora policore në Mal të Zi do të jetë dy orë më e gjatë, gjegjësisht fillon në ora 19, njoftoi Trupi Nacional Koordinues.

U shkurtua edhe orari i punës në dyqane dhe lokale dhe tani do të jetë deri në ora 18, ndërsa ndalohen të gjitha llojet e tubimeve dhe vizitave në amvisëri.

Në fuqi vazhdon të jetë edhe ndalimi i komunikacionit ndërqytetor gjatë fundjavës.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top