Wednesday , July 8 2020
Lajmi i fundit

Vapë deri në fund të korrikut: PASDITE NDOSHTA EDHE SHI

motiVapa në Adriatikun jugor do të vazhdojë deri në fund të këtij muaj, njoftuan meteorologët.

Mirëpo, prej nesër temperaturat e ajrit do të jenë më të ulëta se në fillim të javës.

Për sot parashihet shumë nxehtë. Nga mesi i ditës dhe pasdite, si dhe gjatë natës mot me vranësira të ndryshueshme me mundësi të vogël për shi dhe bubullima.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top