Friday , August 14 2020
Lajmi i fundit

Tre ditë nuk do të punojnë shitoret: E DIELA, PASTAJ FESTA SHTETËRORE

Panorama Ulcinj, UlqinNë tre ditët e ardhshme në zonën e komunës së Ulqinit shitoret nuk do të punojnë.
Fillimisht është e diela që nuk punohet, ndërsa të hënën dhe të martën festohet Dita e Shtetësisë, 13 korriku.
Prandaj të shtunën duhet të bëhet blerja e artikujve të nevojshme.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top