Sunday , February 17 2019
Lajmi i fundit

Tre pikë për Otrant Olimpik: FITORE NË IGALLO

image1 (4)Në xhiron e katërt të Ligës së dytë malazeze në futboll „Otrant Olimpik“ arriti fitoren e dytë.

Ulqinakët të mërkurën në Igallo fituan skuadrën vendase me rezultatin 2:1.

Në katër xhirot e luajtura deri tani „Otrant Olimpik“ ka realizuar dy fitore dhe dy barazime.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top