Friday , May 25 2018
Lajmi i fundit

Turneu “Panajot Pano”: MIRËNJOHJE PËR REXHËN DHE HAJDINAGËN

SkendoNën organizim të gazetarit të mirënjohur shqiptar, Dëfrim Methasani, për herë të parë në Kosovë u mbajt turneu tradicional, “Panajot Pano”.

Turneu që i kushtohet legjendës së futbollit shqiptar, është organizuar më 9 dhe 10 mars në Prishtinë.

Në turneun që u mbajt në futboll të vogël, kanë marr pjesë ekipe të ndryshme nga Shqipëria, Kosova, Mali i Zi dhe Maqedonia.

Mirënjohje nga organizatorët u ndanë edhe për kryetarin e KF “Otrant Olimpik” Skender Rexha dhe ish-kryetarin e Komunës së Ulqinit Gëzim Hajdinaga.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top