Tuesday , June 18 2019
Lajmi i fundit

UDSH: TË SHTUNËN KUVENDI I 7 ZGJEDHOR

UDSH-logoUnioni Demokratik i Shqiptarëve (UDSH) do të mbajë të shtunën, me 30 mars, në Ulqin, Kuvendin e 7 zgjedhor, mëson Portali Ul-info.

Në këtë tubim do të zgjidhet udhëheqësia e kësaj partie nacionale shqiptare.

UDSH u formua në vitin 1993. Është pjesë e koalicionit qeverisës në nivel shtetëror, si dhe në disa komuna me shumicë shqiptare në Mal të Zi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top