Wednesday , October 23 2019
Lajmi i fundit

Ulqin: FESTIVALI WAVEUL NË FUND TË KORRIKUT (Promo Video)

WAVEULParalajmërimi që në fund të korrikut në Plazhin e Madh në Ulqin do të mbahet Festivali i I WAVEUL, zgjoi vëmendje të jashtëzakonshme.

Sepse, në katër ditët e këtij manifestimi të muzikës elektronike në dy skenat e mëdha do të marrin pjesë rreth 50 artistë të njohur, të cilët do ti përcjellin me mijëra dashamirë të muzikës nga të gjithë kontinentet.

Përkrahje WAVEUL-së i dhanë Ministria e Kulturës, Komuna e Ulqinit, Organizata Turistike, si dhe organizatorët e festivale të mëdha në rajon.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top