Monday , September 21 2020
Lajmi i fundit

Ulqin: EDHE DR. JAKUPI NË KOALICION ME GJEKËN

PQSHI Jakupi GjekaPartia Qendrore Shqiptare për Integrime (PQSHI) në zgjedhjet e ardhshme parlamentare iu bashkua koalicionit të cilin e udhëheq lideri i Partisë Demokratike Fatmir Gjeka.

Marrëveshjen mbrëmë në Ulqin e kanë nënshkruar Gjeka dhe kryetari i PQSHI Dr. Isat Jakupi.

Pjesëtarë të këtij koalicioni janë edhe Unioni Demokratik i Shqiptarëve dhe Lidhja Demokratike në Mal të Zi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top