Wednesday , January 20 2021
Lajmi i fundit

Ulqin: FILLOI XHIRIMI I SEZONIT TË DYTË TË SERIALIT “BESA”

Besa 2Xhirimi i sezonit të dytë të serialit “Besa”, i cili fitoi një sërë çmimesh, filloi këto ditë në Ulqin.

Kjo seri bëhet në bashkëproduksion me Red Planet Pictures, xhirohet në shumë lokalitete në pesë shtete dhe mblodhi afro 200 aktorë nga i tërë rajoni.

Mësojmë se emetimi i serialit planifikohet gjatë vitit të ardhshëm.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top