Monday , February 17 2020
Lajmi i fundit

Ulqin:  LAHEN NË DET EDHE NË FUND TË TETORIT

Mala PlazhaMoti i nxehtë, i pazakontë për këtë periudhë të vitit, dhe temperaturat e larta në det, janë disa nga shkaqet që sezoni i larjes në det po vazhdon.

Kjo më së miri shihet në fotografitë të cilat të shtunën pasdite i shkrepëm në Plazhin e Vogël në Ulqin.

Pritet se larja do të jetë e mundur deri të martën, me 29 tetor, kur meteorologët paralajmëruan ulje të konsiderueshëm të temperaturave.

One comment

  1. Lezet, te lumt qta. E maj ne mend se ne vitin 1999 kemi shku ne pllazh deri ne gjysen e nentorit

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top