Friday , March 5 2021
Lajmi i fundit

Ulqin: PESË FUNKSIONARË TË KOMUNËS PRIVOHEN NGA LIRIA

 

Komuna e Ulqinit, Opstina UlcinjPesë funksionarë të lartë të Komunë të Ulqinit u privuan nga liria të hënën në mëngjesë, mëson Portali Ul-info.

Sipas kërkesës së Prokurorisë Themelore Shtetërore nga liria u privuan kryetari i Komunës së Ulqinit Loro Nrekiq, sekretarët Sead Osmanoviq, Mustafa Gorana dhe Milazim Mustafa, si dhe Shefi i Shërbimit të Mbrojtjes dhe Shpëtimit Saubih Mehmeti.

Ato dyshohen për punësim partiak në organet dhe institucionet e vetëqeverisjes vendore.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top