Friday , June 5 2020
Lajmi i fundit

Ulqin: TREGU I GJELBËR I FURNIZUAR MIRË, ÇMIMET E VOLITSHME

Pazari 2Në Ulqin të martën dhe të premten janë tradicionalisht ditët e pazarit kur numri më i madh i njerëzve shkon në Tregun e Gjelbër.

Ky pazar gjithmonë ishte i furnizuar mirë me prodhimet bujqësore nga zonat e pasura të Ulqinit, si dhe që çmimet janë të volitshme.

Edhe këtë të martë, në kohën e pandemisë së koronavirusit, kishte blerës të cilët mund të gjenin çdo gjë që ju nevojitet të kënaqin nevojat e tyre për ushqim të shëndetshëm.

Deri në ditën e ardhshme të pazarit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top