Friday , October 2 2020
Lajmi i fundit

Ulqin: U PËRMBYS KAMIONI PLOT ME RËRË, SHOFERI VETËM PREU DORËN

Millan Gjurishiq nga Ulqini është përmbys sot rreth orës 07.30 me kamion plotë me rërë në urën e re në Port Milenë, në afërsi të restorantit Antika. Gjurishiq, i cili ishte vetë në kabinën e kamionit BR-BG 497, ka kaluar me lëndime të lehta trupore dhe është fat i madh që në momentin e aksidentit nuk kishte komunikacion, gjegjësisht automjete nga krahu i kundërt. Në vendngjarje ishte dhe policia ngaqë lëvizja, për shkak të rërës së derdhur, është kryer me vështirës në korsin e djathtë të rrugës së re. Gjurishiq tha që është vet fajtor për aksidentin.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top