Sunday , March 29 2020
Lajmi i fundit

URA: DEMASKIMI I CUNGUT, GJEKES, NREKIQIT DHE GJUKANOVIQIT

One comment

  1. Brravo Dritan Abazi! Nuk munem mi kuptu ka lerg ku jam, si edhe pse Dritani nuk e ka perkrahjen e tan Ulqinakve edhe tan Shyptarve n MZ. Isht i vetmi si e man fjalen mas me u ba klysh i DPS e ja si Forca, Unioni ose PD si tan fajet ja vujn atyne n PG par prep mas zgjedhjeve i ulen n prehen Millos e ja majn anen
    Isht kryetar i partis qytetare malazeze par munohet per interesat e Shyptarve ma shum se tan “satelitat” e Millos bashk. Ata menojn vec per fotela. Marre per ta
    Ishalla Zoti ju nimen e fitoni aq kshilltar taman sa duhet si mas me mujt kerkush me ba gja pa ju par ty e dit lidhjen e partive “Shyptare” me DPS, zor ka me qen me ja prish terezin e tyne. URA perpara

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top