Saturday , September 26 2020
Lajmi i fundit

URA: ORGANIZOHET KOKTEJI I FUNDVITIT, SHAPTAFI ZËVENDËSON HARASANIN

Dritan AbazovicKëshilli Komunal i Lëvizjes Qytetare URA organizoi të enjten mbrëma në Ranë koktejin e fundvitit.

Lideri i kësaj parti Dritan Abazoviq përshëndeti të pranishmit ndër të cilët ishin anëtarët e URA-së, përfaqësuesit e partive tjera, shoqërisë civile, mediave dhe individët e njohur nga Ulqini.

Sipas fjalëve të tija, në këtë vit URA, si e vetmja parti opozitare në këtë komunë, kishte një sërë iniciativash cilësore në Parlamentin lokal.

Ai deklaroi se në fillim të vitit të ardhshëm, sipas marrëveshjes paraprake, në bankat e këshilltarëve në vend të Ilir Harasani do të ulet Nevryz Shaptafi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top