Monday , March 8 2021
Lajmi i fundit

Valdanos: DELEGACIONI I USHTRISË SË MALIT TË ZI ME ULLISHTARË

IMG-c6fa40ec2bbcc879c13f024d73596780-VNë prag të aksionit të madh të pastrimit të rrugëve në Valdanos, këtë lokalitet të mërkurën e vizitoi delegacioni i lartë i Ushtrisë së Malit të Zi.

Zyrtarët ushtarak me këtë rast janë takuar me anëtarët e Shoqërisë së Ullishtarëve të Ulqinit dhe dakorduan bashkëpunimin konkret.

U paralajmërua se në këtë aksion do të marrin pjesë ushtarët me mekanizim, me përkrahjen e institucioneve, ndërmarrjeve dhe organizatave lokale.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top