Saturday , February 27 2021
Lajmi i fundit

Valdanosi: PO ÇELEN RRUGËT, PASTROHEN ULLISHTAT (Video)

ValdanosiNë gjirin e Valdanosit vazhdojnë punimet për çeljen e rrugëve të cilat me dekada janë mbuluar nga shkurret dhe kaçubat.

Për këtë punë të vështirë u angazhuan përfaqësuesit e Njësisë Inxhinierike të Ushtrisë së Malit të Zi.

Njëkohësisht ullishtat e veta po i pastrojnë edhe Ulqinakët e shumtë me shpresë dhe pritshmëri se do të vijojë vendimi formal i organeve shtetërore për kthimin e pronës në këtë gji të paqes.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top