Sunday , February 17 2019
Lajmi i fundit

Verifikohet lista e PDS-së: NREKIQ NË KRYE

Loro Nrekiq, Ljoro NrekicKryetari i Këshillit komunal të Partisë Demokratike të Socialistëve Loro Nrekiq do të drejtojë listën e kësaj parti në zgjedhjet e ardhshme lokale në Ulqin, mëson Portali Ul-info.

Ky vendim të enjten mbrëma u soll në mbledhjen e Këshillit komunal të kësaj parti.

Nga PDS-ja edhe një herë njoftuan se presin rezultat të shkëlqyer dhe se lista e tyre është fituese.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top