Wednesday , May 22 2019
Lajmi i fundit

“Vijesti”: BLEJNË ME PARA TË FALSIFIKUARA NË PAZAR

Policia Ulqin, Policija UlcinjPolicia e Ulqinit ka ngritur padi penale kundër S.M nga Budva dhe mikja e tij B.S. nga Serbia, për shkak të dyshimit se të shtunën pasdite, në Tregun e gjelbër, kanë provuar të shkëmbejnë kartëmonedha të falsifikuara me vlerë prej 100 euro, shkruan “Vijesti”.

Në vendngjarje menjëherë erdhi policia të cilës këto persona i thanë  se paratë ju ka dhënë një shtetas shqiptar të cilit gjoja më herët ja shitën qenin.

Thuhet që S.M. dhe B.S. mbas seancës dëgjimore u lëshuan të mbrohen nga liria.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top