Saturday , January 23 2021
Lajmi i fundit

„Vijesti“: CUNGU DHE GJEKA THËRRASIN ABAZOVIQIN

Dritan Abazovic Parlament, Dritan Abazoviq ParlamentMbasi që Unioni Demokratik i Shqiptarëve ka lëshuar negociatat me partitë nacionale shqiptare, Forca dhe koalicioni “Bashkë për të ardhmen e Ulqinit” i grumbulluar përreth Fatmir Gjekes po provojnë ta bëjnë shumicën me Malin e Zi Pozitiv, shkruajnë “Vijesti”.

Kjo gazetë shkruan që dje në Kuvendin e Malit të Zi janë takuar Gjeka dhe kryetari i Këshillit komunal të MZ Pozitiv Dritan Abazoviq. “Ne nuk do të bëjmë destruktime, përkundrazi. Ne për të mirë të Ulqinit do ti përkrahim me kusht që ato të pajtohen, por pa PDS”, tha Abazoviq.

3 comments

  1. …Dritani nuk isht aq i trash mi pranu lonjen e fetmirit bela. Pa ku pa e ban dritani kryetar dikend qe e ka cu n kollaps ujsjellsin e financat ?

  2. Kete e presim ne kaher, por kemi frige qe me shume i kane interesat personale dhe behen me pds se sa mendojne per interesat e popullit, se kjo kishte qene ideale, per te gjithe ne. Suksese edhe perpara! Behuni bashke!

  3. selam alekum jam tu ju percjedh por nuk po shof se asnjeni pos Dritanit nuk punojn per shkretin ulqin por punojn per karrik te rrejshem se nji dit kan me e lan e me shku ku nuk kthehen ma .ne qofse e dojn ulqinin le ta lajn ne dor te Dritanit si e ka qu aj imadhi Allah se aj asht drita e ulqinit

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top