Monday , September 21 2020
Lajmi i fundit

Vizita: KRYEMINISTRI MARKOVIQ TË HËNËN NË ULQIN

Dusko MarkovicKryetari i Qeverisë së Malit të Zi Dushko Markoviq do të vizitojë të hënën Ulqinin, mëson Portali Ul-info.

Markoviqin në kabinetin e tij do ta presë kryetari i Komunës Loro Nrekiq me bashkëpunëtorët e vet.

Kryeministri solemnisht do ta hap Pushimoren e Pensionistëve dhe Invalidëve të Punës, e cila u rinovua dhe në të cilën u investua rreth 2,6 milion euro.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top