Monday , January 18 2021
Lajmi i fundit

Web TV: RUSJA E RE INCIZOI FILMIN E SHKURTËR PËR ULQIN

Ulqin, UlcinjAnna Beloglazov-Radulloviq ka incizuar filmin e shkurtër, dhjetë minutash, për Ulqinin, qytetin të cilin, siç pohon ajo, e do shumë.

“Me këtë film regjistrova shkollën e filmit në Moskë dhe mendoj se është interesant edhe pse akoma nuk është profesional”, tha Ana.

Ajo premton se, kur të përfundojë fakultetin, do të bëjë për Ulqinin një film shumë më të bukur.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top