Friday , May 25 2018
Lajmi i fundit

Zgjedhjet lokale: QYTETARËT E ULQINIT NË NËNTOR NË VENDVOTIME

zgjedhjet-izbori-kutia-kutijaZgjedhjet lokale në Ulqin do të mbahen në nëntor, mëson Portali Ul-info.

Prandaj disa parti politike tashmë kanë nisur fushatën parazgjedhore.

Zgjedhjet do të mbahen në paketë me zgjedhjet lokale në Petnjicë, Mojkovac dhe Cetinë.

Zgjedhjet e fundit për këshilltarë në Kuvendin komunal të Ulqinit janë mbajtur me 26 janar të vitit 2014.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top