Thursday , February 27 2020
Lajmi i fundit

Zgjedhjet: NESËR RENDITJA NË LISTË, EDHE TRE JAVË DERI ME 4 SHKURT

zgjedhjet-izbori-kuti-kutijaTë hënën, në ora 12, në hapësirat e Komisionit komunal zgjedhor me short do të përcaktohet renditja e listave zgjedhore në fletëvotim.

Për besimin e pothuajse 20.000 qytetarëve të Ulqinit me të drejtë vote do të luftojnë 10 parti dhe koalicione.

Zgjedhjet do të mbahen me 4 shkurt, gjegjësisht për tre javë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top