Sunday , July 22 2018
Lajmi i fundit

Zjarri në Qyrkaj: INTERVENIM EFIKAS I ZJARRFIKSVE

Zjarri, Flaka, Pozar, VatraTë shtunën rreth mesditës shpërtheu zjarri në Qyrkaj, mëson Portali Ul-info.

Zjarri u përhap shpejt, por i shpejt ishte edhe intervenimi i zjarrfikësve të Ulqinit.

Ato mbërriten në Qyrkaj me pesë makina zjarrfiksish dhe e vendosen flakën nën kontroll.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top