Aksident: E GODITI GRUAN ME MAKINË DHE ARRATISET

Mirsada Grahovac është lënduar rëndë të premten kur e goditi makina deri sa ka kaluar rrugën, shkruan “Pobjeda”.

Nuk dihet akoma se kush e bëri këtë, sepse, siç shkruan gazeta, shoferi i “mercedestit” gri iku nga vendngjarja dhe policia është në kërkim të tij.

Të lënduarën Grahovac e shikuan mjekët dhe konstatuan që jeta e saj nuk është në rrezik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…