Aksident i rëndë në aksin rrugor Tivar – Ulqin: TRE TË LËNDUAR

Aksident 3Në aksin rrugor Tivar – Ulqin, në vendin Ujëmirë (Dobre vode), u aksidentuan tre automjete.

Siç mëson portali Antena M, në aksident u lënduan tre persona.

Në vendngjarje mbërritën dy makina zjarrfikësish, urgjenca dhe policia.

Hetimi është në vijim.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…